Tu jesteś:    Strona główna  /  O nas

O nas


Firma Techmar z siedzibą w Pieniężnie specjalizuje się w produkcji rębaków walcowych. Nasze rębaki to urządzenia wykonane z najlepszej jakości stali konstrukcyjnej i narzędziowej. W procesie produkcji uwzględniamy wysokie standardy i normy bezpieczeństwa.
 
Produkowane przez nas urządzenia posiadają deklarację zgodności WE, potwierdzającą, że urządzenia spełniają wymogi europejskiej dyrektywy maszynowej 2006/42/WE oraz wymogi norm zharmonizowanych (m.in. PN-EN ISO 12100:2011).
 
Produkowane w naszej firmie rębaki przeznaczone są do rozdrabniania gałęzi, odpadów drzewnych. Znajdują zastosowanie w gospodarstwach rolnych, sadach, w tartakach, na plantacjach owoców oraz na obszarach leśnych. Zrębki powstające w wyniku zrębkowania gałęzi są idealnym materiałem opałowym wykorzystywanym w przydomowych kotłowniach.
 
 
Rębaki sprzedajemy na terenie całego kraju. Nasze rębaki chętnie kupują również mieszkańcy Niemiec, Belgii, Finlandii, Szwecji, Łotwy, Litwy, Estonii, Francji, Czech, Słowacji, Słowenii , Anglii, Irlandii, Włoch, Hiszpanii, Grecji i Cypru.  
 
 
 
USŁUGI
Zachęcamy do korzystania z pozostałych usług naszej firmy - oczyszczania strumieniowo-ściernego oraz spawania.
zobacz więcej
PRODUKTY
Rębaki walcowe TECHMAR to gwarancja starannego wykonania i bezpiecznej eksploatacji.
zobacz więcej


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

+48 887 317 929


E-mail napisz do nas wiadomość
techmar.sklep@gmail.com
lub skorzystaj z formularza
kontaktowego tutaj


Sprawdź jak do nas dojechać

TECHMAR
Generalska 16
14-520 Pieniężno
StartO nasProduktyZrębkiGaleria fotoVideoUsługiKontakt Sklep Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych